Kontakta oss

Gazechim Composites Norden AB

Peter Åbergs väg 2

311 42 Falkenberg

Tel. +46 346 858 00
Fax. +46 346 837 33

Org.nr. SE 556710-5837 01

Du är alltid välkommen att kontakta oss vid frågor/If You have questions, please contact us

James Walton

Produktansvarig Polyestrar Norden

james.walton@gazechim.com

Mob +46 70 59 55958

Patrik Torell

Säljare Sverige

patrik.torell@gazechim.com

Mob. +46 76 81 85886

Rolf Holmström

VD / Försäljningschef Norden
Norge / Finland / Danmark

rolf.holmstrom@gazechim.com

Tel. +46 346 858 00

Mob +46 70 55 55343

James Walton

Norge / Finland / Island

james.walton@gazechim.com

Mob +46 70 59 55958

Kenneth Graae

Säljare Sverige

kenneth.graae@gazechim.com

Mob. +46 70 66 42694

Gun Pettersson

Order / Innesäljare

gun.pettersson@gazechim.com

Tel. +46 346 858 00

Bengt Larsson

Ekonomi/ Personal/Produktion Ljudabsorbtion

bengt.larsson@gazechim.com

Tel. +46 346 858 01

Mob+46 70 52 89874

Simon Larsson

Lager/Warehouse

simon.larsson@gazechim.com

Tel. +46 346 85803

Fax. +46 346 843 80

Stefan Sjunnesson

Lager/Warehouse

stefan.sjunnesson@gazechim.com

Tel. +46 346 85804

Fax. +46 346 843 80